O Nás

QUINTESSENZ

Quintessence International Publishing Group poskytuje nejnovější vědecké a klinické informace ve všech zdrojích tak, aby uspokojoval veškeré potřeby stomatologické veřejnosti: knihy, časopisy, DVD, CD-ROM a sympozia.
Jméno Quintessence představuje závazek ke kvalitě, která je nepřekonatelná ve vydavatelském světě stomatologie.

Společnost byla založena v roce 1949 v Německu v Berlíně, nejdříve vydávala pouze v německém jazyce stomatologické časopisy a knihy. První anglický časopis, Quintessence International, byl vydán v roce 1969 krátce před otevřením kanceláře v USA v Chicagu v roce 1973. Dr. h.c. Walter Haase vedl společnost v prvních letech svého vývoje a jeho syn, Dr. med dent h. c. Horst Wolfgang Haase, převzal rodinnou firmu v roce 1969. Dr. med dent h.c. Horst Wolfgang Haase j
e stále aktivní v podnikání spolu se svým synem Christianem Haase.

V současné době má společnost nakladatelství ve 14 zemích a licenční partnery v dalších 7 zemích. Knihy a časopisy jsou vydávány ve více než 15 jazycích. Navíc Quintessence pořádá semináře v různých částech světa, od malých seminářů až po velké mezinárodní kongresy, které přitahují mnoho účastníků. Společnost vydala 61 odborných časopisů, více než 1500 knižních titulů a více než 300 videí, DVD, CD-ROM.


 qv_hwhaase  qv_cwhaase  qv_aammann  qv_jwwolters  
 Dr. h. c. H. W. Haase  Christian W. Haase  Alexander Ammann  Johannes W. Wolters

 

QUINTESSENZ V ČR

Zastoupení v Praze pro Českou a Slovenskou republiku bylo založeno v roce 1991. V češtině bylo vydáno více jak 30 knih a další pro vás připravujeme.

V našich časopisech naleznete články ze všech oborů stomatologie.
Též organizujeme odborné semináře a kongresy, na kterých přednášejí přední světové kapacity.

 

 _DSC0154 – kopie

 Stanislava Svobodová

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.